Základné informácie

Difúzne otvorený systém s nosnými konštrukciami stien, stropov a striech zo systémových prvkov Lignotrend.  Stenové panely sa dodávajú v štandardných rozmeroch a sú na mieru upravované na stavbe. Systém stropov je dodávaný na mieru, ide o finálne pohľadové prvky.

Podhľady stropov Lignotrend sú veľmi elegantné a interiéru dodávajú jedinečný vzhľad. Zateplenie obvodových stien je riešené nafúkaním celulózy resp. drevovlákna do dutiny vytvorenej I-nosníkmi, ktoré sú z exteriéru uzatvorené drevovláknitou doskou. Zateplenie šikmých striech je riešené fúkanou celulózou medzi I-nosníky. V prípade plochej strechy nemá zmysel riešiť difúzne otvorenú konštrukciu, lebo hydroizoláciu strechy zabezpečujú fólie (EPDM, TPO) s veľmi vysokým difúznym odporom. Preto sa na tepelnú izoláciu plochých striech používa polystyrén. Pri cenových optimalizáciách je možné stropy a strechy riešiť z KVH a BSH trámov resp použiť I-nosníky.

Základy domu štandardne riešime ako základovú dosku na penovom skle resp na styrodure.

Podrobné informácie o Lignotrend systéme systéme TU.

Orientačná cena dvojpodlažného holodomu je 1670€/m2 podlahovej plochy s DPH.

Orientačná cena bungalovu – holodomu je 1920€/m2 podlahovej plochy s DPH.

Ceny z dátumu január 2020

obsahuje základy, hornú stavbu (drevostavba), okná Smartwin Compact a exteriérové žalúzie, inštalácie (voda, kanál, elektroinštalácia, rozvody rekuperácie a vykurovania, kompaktnú jednotku na zabezpečenie rekuperácie, vykurovania a prichladzovania)

neobsahuje nášlapné vrstvy podláh, keramické dlažby, keramické obklady stien, vnútorné schodisko, kuchynskú linku, malovky stien a stropov, interiérové dvere, sanitu, ostatné prvky interiéru , prípojky na energie

Štandardné skladby stien a striech:

Zobraziť naše certifikáty

Zaujala Vás naša ponuka?

Napíšte nám!