Základné informácie

Rekonštrukcia domu je vždy výzva. Preto Vám ponúkame certifikovaný systém na rekonštrukciu do pasívneho štandardu Smartshell Reno (viac informácií) vďaka ktorému Vám prinesieme komfort pre Váš existujúci dom, o ktorom sa Vám ani nesníva.

Nové zateplenie stien, strechy, nové okná Smartwin a nová rekuperácia vrátane rozvodov a samotnej rekuperačnej jednotky Smartvent špeciálne vyvinutej pre tento systém, toto všetko zrealizované z exteriéru tak, aby ste počas priebehu prác mohli naďalej bývať v dome. Keď je všetko hotové, vybúrajú sa staré okná, vyspravia ostenia, napražia a parapety a máte dom v úplne novom štandarde! Žiadne sálanie chladu od okien alebo stien. Vysoké povrchové teploty, čerstvý vzduch v každej miestnosti, nízke účty za energie. Toto všetko sa môže stať realitou pre Váš existujúci dom.

Na zateplenie obvodových stien je použitá fúkaná celulóza nafúkaná do dutiny medzi drevené nosníky a dutina je uzavretá drevovláknitou doskou. Lacnejšia alternatíva je zateplenie fasády minerálnou vlnou alebo polystyrénom.

Zateplenie strechy je vždy individuálne, rieši sa podľa existujúcej konštrukcie

Orientačná cena zateplenia obvodových stien fúkanou celulózou a drevovláknom vrátane fasádnej omietky je 220€/m2 plochy fasády s DPH (alternatíva zateplenia minerálnou vlnou je 160€/m2 s DPH, zateplenie bielym polystyrénom je 125€/m2 s DPH)

Orientačná cena nových okien Smartwin je 500€/m2 plochy okien s DPH

Orientačná cena rekuperácie Smartvent + rozvody je 4500€ s DPH

Ceny z dátumu január 2020

Zobraziť naše certifikáty

Zaujala Vás naša ponuka?

Napíšte nám!